• Witamy na naszej stronie
        • Z tradycją w przyszłość
        • Świetlica - Makulatura

W celu rozwijania i kształtowania postawy ekologicznej i właściwego stosunku do środowiska naturalnego świetlica szkolna przez rok szkolny 2021/22 robiła zbiórkę makulatury . Zebraliśmy jej 143 kg . Serdecznie dziękujemy za współpracę. [M.Ź.]

• Balu Ósmych Klas

W piątkowy wieczór 3 czerwca 2022 roku najstarsi uczniowie naszej szkoły bawili się na Balu Klas Ósmych. Bal uświetnili swoją obecnością wychowawcy klas ósmych, przedstawiciele dyrekcji szkoły oraz grona pedagogicznego.

Uroczystość rozpoczęło przemówienie pani wicedyrektor Agnieszki Wróbel oraz przedstawiciela ósmoklasistów, którzy powitali zgromadzonych gości i zaprosili ich do wspólnego świętowania.

• Projekt artystyczny "Nasz Pruszków"

Założeniem projektu jest promocja „małej” Ojczyzny - miasta Pruszkowa, poprzez zachęcenie uczniów szkół pruszkowskich, młodych mieszkańców, do samodzielnego podejmowania działań i inicjatyw artystycznych na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego.

Projekt artystyczny – „Nasz Pruszków”, został opracowany z okazji obchodów rocznicy 105-lecia nadania praw miejskich, pod patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa.

• Podsumowanie kampanii Rowerowy Maj

Za nami jedna z największych kampanii promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz grona nauczycielskiego - Rowerowy Maj. Poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii. Rowerowy Maj skutecznie zmienia okolice szkół i przedszkoli na bardziej bezpieczne i przyjazne rowerzystom zmniejszając liczbę samochodów dowożących dzieci i motywując samorządy do inwestycji pro rowerowych.

• Dzień Sportu z okazji Dnia Dziecka w SP3 w Pruszkowie

W dniu 1 czerwca 2022 szkoła zorganizowała Dzień Sportu z okazji Dnia Dziecka. W imprezie udział wzięły wszystkie dzieci. Dla klas 0-3 zorganizowane zostały konkurencje sportowe – wyścigi rzędów , przeciąganie liny oraz zabawa taneczna w której animatorami byli starsi uczniowie. Za udział w konkurencjach sportowo-rekreacyjnych każda klasa otrzymała nagrody w postaci słodkich upominków. Konkurencje dla klas 0 – 3 odbyły się dla wszystkich dzieci w dwóch turach, dla pierwszej i drugiej zmiany. Dla klas 4- 8 odbyły się konkurencje sprawnościowe takie jak : sprawnościowy tor przeszkód, konkurs skoków na skakance, hula -hop, odbicia piłki w siatkówce, konkurs rzutów do kosza oraz konkurs rzutów karnych. Dzieci miały możliwość rywalizacji w kategorii dziewcząt i chłopców w swoich grupach wiekowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne nagrody. Na zakończenie zorganizowany został mecz w pił

• Liczba wizyt

• {#1508} 3