• Aktualności biblioteczne

• Godziny pracy biblioteki szkolnej w roku szkolnym 2021/2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
          7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-15:00

Rok 2021 został przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowiony rokiem czterech wybitnych pisarzy i poetów. Honorowymi patronami roku zostali:
          Krzysztof Kamil Baczyński, Cyprian Kamil Norwid, Stanisław Lem oraz Tadeusz Różewicz.

Na stronie naszej biblioteki będziemy przybliżać sylwetki tych wybitnych twórców oraz zachęcać do sięgania do ich twórczości.

• Podziękowanie za spotkanie z autorem

• 03.12.2021 00:50

• Jeszcze raz dziękujemy za spotkanie z autorem lektury „Cukierku, Ty łobuzie” Waldemarem Cichoniem. Dziękujemy uczniom, paniom wychowawczyniom za pomoc w organizacji spotkania oraz pani Krzysztofie Pakule za wsparcie techniczne.

• Spotkanie z autorem

• 15.12.2021 11:54
            • We wtorek 9 listopada odbyło się spotkanie z autorem serii książek o kocie Cukierku panem Waldemarem Cichoniem.

• "Czytanka" z wizytą w naszej szkole.

• 03.12.2021 00:41
            • We wtorek piątego października 2021 r. odwiedziły nas w szkole panie bibliotekarki z zaprzyjaźnionej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży „Czytanka”. Przyniosły ze sobą wiele pięknych książek, nowości, do przeczytania których zachęcały uczennice i uczniów z klas 1-3. Dzieci bardzo chętnie sięgały po książki, przeglądały, czytały fragmenty publikacji i oglądały ilustracje. Panie opowiedziały też o swojej pracy, zapraszając małych czytelników do odwiedzin w „Czytance”, która jest tuż za rogiem naszej szkoły. Na koniec zachęcały gorąco do udziału w licznych konkursach organizowanych przez swoją bibliotekę. Bardzo cieszą nas takie wizyty dlatego chętnie jeszcze ugościmy w szkolnych progach panie bibliotekarki i książki z „Czytanki” w przyszłości.

• al. Wojska Polskiego 34 05-800 Pruszków