•  

     

    Kadra pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 3 w Pruszkowie

    rok szkolny 2022/2023

    L.p.

    Nazwisko i imię

    Nauczany przedmiot

    1

    Banacka Aneta

    język angielski

    2

    Bashuk Liudmyla

    język polski

    3

    Brzuska Anna

    wychowawca świetlicy

    4

    Chojnacka - Potrzebowska Paulina

    edukacja wczesnoszkolna

    5

    Cichosz Maria

    wychowawca świetlicy

    6

    Czuba Ewa

    muzyka, technika

    7

    Drobek Małgorzata

    edukacja wczesnoszkolna, przyroda

    8

    Dziedzic Sandra

    język angielski

    9

    Eksanow Patrycja

    psycholog

    10

    Frączek Anna

    edukacja wczesnoszkolna

    11

    Gortatowicz Paulina

    edukacja wczesnoszkolna

    12

    Górecka Agnieszka

    język polski

    13

    Górecka Marta

    wspomaganie

    14

    Harczuk Małgorzata

    pedagog

    15

    Jakobielska Katarzyna

    historia

    16

    Jankowska Edyta

    geografia, wos

    17

    Janus Angelika

    wspomaganie

    18

    Jaśtal Monika

    bibliotekarz

    19

    Kalinowska Lucyna

    wychowawca świetlicy

    20

    Kepal Joanna

    edukacja wczesnoszkolna

    21

    Kołodziejczyk-Wincewicz Katarzyna

    język angielski

    22

    Konstantinova Alexandra

    język angielski

    23

    Kopczyńska Paulina

    wspomaganie

    24

    Kowalska Sylwia

    wspomaganie

    25

    Kulesza Katarzyna

    wspomaganie

    26

    Ludwisiak Paulina

    edukacja wczesnoszkolna

    27

    Łempicka Iwona

    edukacja wczesnoszkolna

    28

    Matuszewski Marcin

    w-f

    29

    Mazurek Magdalena

    chemia

    30

    Mińkowska Małgorzata

    wychowawca świetlicy

    31

    Mioduszewska Agnieszka

    edukacja wczesnoszkolna

    32

    Miśkiewicz Michał

    w-f

    33

    Nadstawny Maciej

    edukacja wczesnoszkolna

    34

    Olejniczak Małgorzata

    wspomaganie

    35

    Opiatowska Agnieszka

    wspomaganie

    36

    Paczkowska Ewelina

    fizyka

    37

    Pajdosz Anna

    biologia, przyroda

    38

    Pajor Anna

    edukacja wczesnoszkolna

    39

    Pakuła Grażyna

    edukacja wczesnoszkolna

    40

    Pakuła Krzysztofa

    informatyka

    41

    Pełszyńska Alicja

    religia

    42

    Piechowska Malwina

    edukacja wczesnoszkolna

    43

    Pietrzak Agnieszka

    edukacja wczesnoszkolna

    44

    Piotrzkowicz Anna

    plastyka; wychowawca świetlicy

    45

    Podgórna-Pawlak Małgorzata

    edukacja wczesnoszkolna

    46

    Podlaska Zenona

    matematyka

    47

    Połodziuk Karolina

    edukacja przedszkolna

    48

    Pruszkowska Iwona

    w-f

    49

    Pruszkowski Przemysław

    w-f

    50

    Ratajczyk Monika

    edukacja wczesnoszkolna

    51

    Rau Olga

    matematyka

    52

    Różalska Magdalena

    wspomaganie

    53

    Ryszczuk Dominika

    wychowawca świetlicy

    54

    Rżewska-Bort Wioletta

    język rosyjski, wspomaganie

    55

    Sawczuk Jolanta

    bibliotekarz

    56

    Shnoda Maja

    wspomaganie

    57

    Siniarska Magdalena

    j. angielski

    58

    Stelmaszczyk Joanna

    wspomaganie

    59

    Szczygielski Waldemar

    informatyka

    60

    Szumilas Małgorzata

    j. angielski

    61

    Szymańska Justyna

    historia, wos

    62

    Śliwińska Klaudia

    integracja sensoryczna

    63

    Śmidowska Irena

    matematyka

    64

    Świerad-Michalak Milena

    logopeda, bibliotekarz

    65

    Teresiak Urszula

    j. polski

    66

    Trojanowski Mariusz

    w-f

    67

    Tyszko Grażyna

    wspomaganie

    68

    Wardzińska Barbara

    wychowawca świetlicy

    69

    Włostowska Jolanta

    edukacja wczesnoszkolna; edb

    70

    Wojtkowiak-Ślepecka Ilona

    j. polski

    71

    Wójcik Józef

    religia

    72

    Wróbel Agnieszka

    j. polski

    73

    Zawiasa Halina

    geografia

    74

    Zatorska Agnieszka

    w-f

    75

    Zbrowska Bogusława

    matematyka

    76

    Żebrowska Beata

    wspomaganie

    77

    Żmijewska Magdalena

    wychowawca świetlicy

    78

    Żurawiecka Elżbieta

    zajęcia kk

     

     

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Pruszkowie
      • sp3@miasto.pruszkow.pl
      • 22 728 08 83
      • al. Wojska Polskiego 34 05-800 Pruszków 05-800 Pruszków Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych