• Kadra pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 3 w Pruszkowie

    rok szkolny 2023/2024

     

    L.p.

    Nazwisko i imię

    Nauczany przedmiot

    1

    Banacka Aneta

    język angielski

    2

    Brzuska Anna

    wychowawca świetlicy

    3

    Bułkowska -Zaręba  Małgorzata

    wspomaganie

    4

    Chojnacka - Potrzebowska Paulina

    edukacja wczesnoszkolna

    5

    Cichosz Maria

    wychowawca świetlicy

    6

    Czuba Ewa

    muzyka, technika

    7

    Dominiak Małgorzata

    pedagog specjalny

    8

    Drobek Małgorzata

    edukacja wczesnoszkolna, przyroda

    9

    Drygas Beata

    wspomaganie

    10

    Dziedzic-Kalemba Sandra

    język angielski

    11

    Eksanow Patrycja

    psycholog

    12

    Folwark Katarzyna

    edukacja wczesnoszkolna

    13

    Frączek Anna

    edukacja wczesnoszkolna

    14

    Gabriel Urszula

    wspomaganie

    15

    Górecka Agnieszka

    język polski

    16

    Górecka Marta

    wspomaganie

    17

    Harczuk Małgorzata

    pedagog

    18

    Jakobielska Katarzyna

    historia

    19

    Jankowska Edyta

    geografia, wos

    20

    Jaśtal Monika

    bibliotekarz

    21

    Kalinowska Lucyna

    wychowawca świetlicy

    22

    Kepal Joanna

    edukacja wczesnoszkolna

    23

    Kojtek Kinga

    edukacja wczesnoszkolna

    24

    Kołodziejczyk-Wincewicz Katarzyna

    język angielski

    25

    Konstantinova Alexandra

    język angielski

    26

    Kopczyńska Paulina

    wspomaganie

    27

    Kowalska Sylwia

    wspomaganie

    28

    Kulesza Katarzyna

    wspomaganie

    29

    Łaszkiewicz Kinga

    wspomaganie

    30

    Łempicka Iwona

    wspomaganie

    31

    Maciejewska Anna

    edukacja wczesnoszkolna

    32

    Matuszewski Marcin

    w-f

    33

    Mazurek Magdalena

    chemia

    34

    Mińkowska Małgorzata

    wychowawca świetlicy

    35

    Mioduszewska Agnieszka

    edukacja wczesnoszkolna

    36

    Miśkiewicz Michał

    w-f

    37

    Nadstawny Maciej

    edukacja wczesnoszkolna

    38

    Olejniczak Małgorzata

    wspomaganie

    39

    Paczkowska Ewelina

    fizyka

    40

    Pajdosz Anna

    biologia, przyroda

    41

    Pajor Anna

    edukacja wczesnoszkolna

    42

    Pakuła Grażyna

    edukacja wczesnoszkolna

    43

    Pakuła Krzysztofa

    informatyka

    44

    Pełszyńska Alicja

    religia

    45

    Pietrzak Agnieszka

    edukacja wczesnoszkolna

    46

    Piotrzkowicz Anna

    plastyka; wychowawca świetlicy

    47

    Podgórna-Pawlak Małgorzata

    edukacja wczesnoszkolna

    48

    Pruszkowska Iwona

    w-f

    49

    Pruszkowski Przemysław

    w-f

    50

    Ratajczyk Monika

    edukacja wczesnoszkolna

    51

    Rau Olga

    matematyka

    52

    Różalska Magdalena

    wspomaganie

    53

    Rżewska-Bort Wioletta

    język rosyjski, język polski

    54

    Sawczuk Jolanta

    bibliotekarz

    55

    Shnoda Maja

    wspomaganie

    56

    Siniarska Magdalena

    j. angielski

    57

    Stelmaszczyk Joanna

    wspomaganie

    58

    Szczygielski Waldemar

    informatyka

    59

    Szumilas Małgorzata

    j. angielski

    60

    Szymańska Justyna

    historia, wos

    61

    Śliwińska Klaudia

    integracja sensoryczna

    62

    Ślusarczyk Dorota

    matematyka

    63

    Śmidowska Irena

    matematyka

    64

    Świerad-Michalak Milena

    logopeda, bibliotekarz

    65

    Teresiak Urszula

    j. polski

    66

    Trojanowski Mariusz

    w-f

    67

    Tyszko Grażyna

    wspomaganie

    68

    Wardzińska Barbara

    technika, wychowawca  świetlicy

    69

    Witak Iwona

    logopeda

    70

    Włostowska Jolanta

    edukacja wczesnoszkolna; edb

    71

    Wojtkowiak-Ślepecka Ilona

    j. polski

    72

    Wójcik Józef

    religia

    73

    Wróbel Agnieszka

    j. polski

    74

    Zatorska Agnieszka

    w-f

    75

    Zawiasa Halina

    wychowawca świetlicy

    76

    Zbrowska Bogusława

    matematyka

    77

    Żmijewska Magdalena

    wychowawca świetlicy

    78

    Żurawiecka Elżbieta

    zajęcia kk

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Pruszkowie
      • 22 728 08 83
      • al. Wojska Polskiego 34
        05-800 Pruszków
        05-800 Pruszków
        Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych