• Kadra Pedagogiczna

      • Rok szkolny 2022/2023

        L.p.

        Nazwisko i imię

        Nauczany przedmiot

        1

        Banacka Aneta

        język angielski

        2

        Bashuk Liudmyla

        język polski

        3

        Brzuska Anna

        wychowawca świetlicy

        4

        Chojnacka - Potrzebowska Paulina

        edukacja wczesnoszkolna

        5

        Cichosz Maria

        wychowawca świetlicy

        6

        Czuba Ewa

        muzyka, technika

        7

        Drobek Małgorzata

        edukacja wczesnoszkolna, przyroda

        8

        Dziedzic Sandra

        język angielski

        9

        Eksanow Patrycja

        psycholog

        10

        Frączek Anna

        edukacja wczesnoszkolna

        11

        Gortatowicz Paulina

        edukacja wczesnoszkolna

        12

        Górecka Agnieszka

        język polski

        13

        Górecka Marta

        wspomaganie

        14

        Harczuk Małgorzata

        pedagog

        15

        Jakobielska Katarzyna

        historia

        16

        Jankowska Edyta

        geografia, wos

        17

        Janus Angelika

        wspomaganie

        18

        Jaśtal Monika

        bibliotekarz

        19

        Kalinowska Lucyna

        wychowawca świetlicy

        20

        Kepal Joanna

        edukacja wczesnoszkolna

        21

        Kołodziejczyk-Wincewicz Katarzyna

        język angielski

        22

        Konstantinova Alexandra

        język angielski

        23

        Kopczyńska Paulina

        wspomaganie

        24

        Kowalska Sylwia

        wspomaganie

        25

        Kulesza Katarzyna

        wspomaganie

        26

        Ludwisiak Paulina

        edukacja wczesnoszkolna

        27

        Łempicka Iwona

        edukacja wczesnoszkolna

        28

        Matuszewski Marcin

        w-f

        29

        Mazurek Magdalena

        chemia

        30

        Mińkowska Małgorzata

        wychowawca świetlicy

        31

        Mioduszewska Agnieszka

        edukacja wczesnoszkolna

        32

        Miśkiewicz Michał

        w-f

        33

        Nadstawny Maciej

        edukacja wczesnoszkolna

        34

        Olejniczak Małgorzata

        wspomaganie

        35

        Opiatowska Agnieszka

        wspomaganie

        36

        Paczkowska Ewelina

        fizyka

        37

        Pajdosz Anna

        biologia, przyroda

        38

        Pajor Anna

        edukacja wczesnoszkolna

        39

        Pakuła Grażyna

        edukacja wczesnoszkolna

        40

        Pakuła Krzysztofa

        informatyka

        41

        Pełszyńska Alicja

        religia

        42

        Piechowska Malwina

        edukacja wczesnoszkolna

        43

        Pietrzak Agnieszka

        edukacja wczesnoszkolna

        44

        Piotrzkowicz Anna

        plastyka; wychowawca świetlicy

        45

        Podgórna-Pawlak Małgorzata

        edukacja wczesnoszkolna

        46

        Podlaska Zenona

        matematyka

        47

        Połodziuk Karolina

        edukacja przedszkolna

        48

        Pruszkowska Iwona

        w-f

        49

        Pruszkowski Przemysław

        w-f

        50

        Ratajczyk Monika

        edukacja wczesnoszkolna

        51

        Rau Olga

        matematyka

        52

        Różalska Magdalena

        wspomaganie

        53

        Ryszczuk Dominika

        wychowawca świetlicy

        54

        Rżewska-Bort Wioletta

        język rosyjski, wspomaganie

        55

        Sawczuk Jolanta

        bibliotekarz

        56

        Shnoda Maja

        wspomaganie

        57

        Siniarska Magdalena

        j. angielski

        58

        Stelmaszczyk Joanna

        wspomaganie

        59

        Szczygielski Waldemar

        informatyka

        60

        Szumilas Małgorzata

        j. angielski

        61

        Szymańska Justyna

        historia, wos

        62

        Śliwińska Klaudia

        integracja sensoryczna

        63

        Śmidowska Irena

        matematyka

        64

        Świerad-Michalak Milena

        logopeda, bibliotekarz

        65

        Teresiak Urszula

        j. polski

        66

        Trojanowski Mariusz

        w-f

        67

        Tyszko Grażyna

        wspomaganie

        68

        Wardzińska Barbara

        wychowawca świetlicy

        69

        Włostowska Jolanta

        edukacja wczesnoszkolna; edb

        70

        Wojtkowiak-Ślepecka Ilona

        j. polski

        71

        Wójcik Józef

        religia

        72

        Wróbel Agnieszka

        j. polski

        73

        Zawiasa Halina

        geografia

        74

        Zatorska Agnieszka

        w-f

        75

        Zbrowska Bogusława

        matematyka

        76

        Żebrowska Beata

        wspomaganie

        77

        Żmijewska Magdalena

        wychowawca świetlicy

        78

        Żurawiecka Elżbieta

        zajęcia kk

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Pruszkowie
      • sp3@miasto.pruszkow.pl
      • 22 728 08 83
      • al. Wojska Polskiego 34 05-800 Pruszków 05-800 Pruszków Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych