• Regulamin świadczenia „godziny dostępności”

        w Szkole Podstawowej nr 3 im. Miry
        Zimińskiej-Sygietyńskiej w Pruszkowie

                   

        1. Nauczyciel zatrudniony w szkole na cały etat jest obowiązany do dostępności w wymiarze 1 godziny tygodniowo.
        2. Nauczyciel zatrudniony w szkole w wymiarze niższym niż pół etatu jest zobligowany do dostępności w wymiarze 1 godziny w ciągu dwóch tygodni.
        3. „Godzina dostępności” trwa 60 minut.
        4. W ramach godziny nauczyciel, odpowiednio do potrzeb, prowadzi konsultacje dla uczniów, wychowanków i ich rodziców.
        5. „Godzina dostępności” nie jest tożsama z zajęciami dydaktyczno-wyrównawczymi.
        6. Nauczyciel oczekuje na uczniów, wychowanków lub ich rodziców w pokoju nauczycielskim lub we wcześniej umówionej sali lekcyjnej.
        7. Ze względów organizacyjnych rodzice proszeni są o wcześniejsze umówienie się (np. za pośrednictwem dziennika elektronicznego Vulcan) na spotkanie z nauczycielem.
        8. Kontakt z rodzicem może mieć charakter bezpośredni lub pośredni – wiadomość w dzienniku elektronicznym, e-mail, połączenie telefoniczne, Teams.

         

        Godziny dostępności - konsultacji nauczycieli dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2022/2023 

         

        Prosimy rodziców o wcześniejsze zgłoszenie nauczycielowi chęci skorzystania z

        konsultacji poprzez dziennik elektroniczny, pozwoli to uniknąć dublowania się spotkań i oszczędzi Państwu czasu.

         

        L.p

        Imię i nazwisko

        Termin

        sala

        1

        Banacka Aneta

        środa 1240 – 1340

        pokój nauczycielski

        2

        Bashuk Liudmyla

        środa 1335 – 1435

        pokój nauczycielski

        3

        Brzuska Anna

         

         

        4

        Chojnacka – Potrzebowska Paulina

        wtorek 1535 – 1635

        sala SI

        5

        Cichosz Maria

        środa 1200 – 1300
        (co druga środa w miesiącu)

        świetlica

        6

        Czuba Ewa

        poniedziałek 1715 – 1815

        29

        7

        Dominiak Małgorzata

        piątek 1500 – 1600

        10

        8

        Drobek Małgorzata

        czwartek 1530 – 1630

        2

        9

        Dziedzic Sandra

        środa 1135 – 1235

        pokój nauczycielski

        10

        Eksanow Patrycja

        poniedziałek 940 1040

        gabinet psychologa

        11

        Frączek Anna

        poniedziałek 1250 – 1350

        pokój nauczycielski

        12

        Gortatowicz Paulina

        środa 1045 – 1145

        pokój nauczycielski

        13

        Górecka Agnieszka

        środa 1430 – 1530

        48 lub pokój nauczycielski

        14

        Górecka Marta

        wtorek 1240 – 1340

        pokój nauczycielski

        15

        Harczuk Małgorzata

        czwartek 830 – 930

        10

        16

        Jakobielska Katarzyna

        czwartek 1440 – 1540

        pokój nauczycielski

        17

        Jaśtal Monika

        czwartek 1230 – 1330

        biblioteka

        18

        Kalinowska Lucyna

        czwartek 1600 – 1700
        (co drugi czwartek miesiąca)

        świetlica

        19

        Kepal Joanna

        środa 1150 – 1250

        pokój nauczycielski

        20

        Kołodziejczyk – Wincewicz Katarzyna

        wtorek 945 – 1045

        pokój nauczycielski

        21

        Konstantinova Alexandra

        wtorek 1045 – 1145

        62

        22

        Kopczyńska Paulina

        piątek 1135 – 1235

        13

        23

        Kulesza Katarzyna

        poniedziałek 1300 – 1400

        pokój nauczycielski

        24

        Łempicka Iwona

        piątek 1250 – 1350

        pokój nauczycielski

        25

        Matuszewski Marcin

        poniedziałek 850 – 950

        pokój nauczycieli WF

        26

        Mazurek Magdalena

        poniedziałek 1340 – 1440

        16 lub pokój nauczycielski

        27

        Mińkowska Małgorzata

        czwartek 1200 – 1300

        świetlica

        28

        Mioduszewska Agnieszka

        poniedziałek 1145 – 1245

        pokój nauczycielski

        29

        Miśkiewicz Michał

        poniedziałek 1250 – 1350

        pokój nauczycieli WF

        30

        Nadstawny Maciej

        środa 1145 – 1245

        pokój nauczycielski

        31

        Olejniczak Małgorzata

        czwartek 1330 – 1430

        pokój nauczycielski

        32

        Opiatowska Agnieszka

        poniedziałek 1530 – 1630

        pokój nauczycielski

        33

        Paczkowska Ewelina

        wtorek 1500 – 1600

        14

        34

        Pajdosz Anna

        poniedziałek 1440 – 1540

        14

        35

        Pajor Anna

        czwartek 1530 – 1630

        27

        36

        Pakuła Grażyna

        poniedziałek 1150 – 1250

        pokój nauczycielski

        37

        Pakuła Krzysztofa

        wtorek 1335 – 1435

        19

        38

        Pełszyńska Alicja

        wtorek 1545 – 1645

        pokój nauczycielski

        39

        Piechowska Malwina

        wtorek 1140 – 1240

        pokój nauczycielski

        40

        Pietrzak Agnieszka

        czwartek 1050 – 1150

        pokój nauczycielski

        41

        Piotrzkowicz Anna

        środa 1345 – 1445

        pokój nauczycielski

        42

        Podgórna – Pawlak Małgorzata

        poniedziałek 850 – 950

        pokój nauczycielski

        43

        Podlaska Zenona

        środa 10:30-11:30

        sala 17

        44

        Połodziuk Karolina

        poniedziałek 1300 – 1400

        pokój nauczycielski

        45

        Pruszkowska Iwona

        czwartek 1250 – 1350

        pokój nauczycieli WF

        46

        Pruszkowski Przemysław

        środa 1530 – 1630

        pokój nauczycieli WF

        47

        Ratajczyk Monika

        poniedziałek 1530 – 1630

        4

        48

        Rau Olga

        czwartek 1530 – 1630

        20

        49

        Różalska Magdalena

        wtorek 1355 – 1455

        pokój nauczycielski

        50

        Ryszczuk Dominika

        środa 900 – 1000

        świetlica

        51

        Rżewska-Bort Wioletta

        środa 1440 – 1540

        17 lub pokój nauczycielski

        52

        Sawczuk Jolanta

        środa 1300 – 1400

        biblioteka

        53

        Shnoda Maja

        wtorek 1250 – 1350

        pokój nauczycielski

        54

        Siniarska Magdalena

        czwartek 0850 – 0950

        pokój nauczycielski

        55

        Stelmaszczyk Joanna

        środa 1250 – 1350

        pokój nauczycielski

        56

        Szczygielski Waldemar

        czwartek 1130 – 1230
        (co drugi czwartek miesiąca)

        19

        57

        Szumilas Małgorzata

        poniedziałek 1535 – 1635

        47

        58

        Szymańska Justyna

        wtorek 1430 – 1530

        22

        59

        Śliwińska Klaudia

        czwartek 1130 – 1230

        sala SI

        60

        Śmidowska Irena

        poniedziałek 1345 – 1445

        pokój nauczycielski

        61

        Świerad – Michalak Milena

        czwartek 1600 – 1700

        biblioteka

        62

        Teresiak Urszula

        czwartek 1630 – 1730

        49

        63

        Trojanowski Mariusz

        czwartek 1430 – 1530

        pokój nauczycieli WF

        64

        Tyszko Grażyna

        poniedziałek 1440 – 1540

        1

        65

        Wardzińska Barbara

        poniedziałek 1200 – 1300

        świetlica

        66

        Włostowska Jolanta

        poniedziałek 1250 – 1350

        pokój nauczycielski

        67

        Wojtkowiak – Ślepecka Ilona

        środa 1430 – 1530

        50

        68

        Wójcik Józef

        wtorek 1620 – 1720

        pokój nauczycielski

        69

        Wróbel Agnieszka

        poniedziałek 1535 – 1635

        48

        70

        Zatorska Agnieszka

        czwartek 1345 – 1445

        pokój nauczycieli WF

        71

        Zawiasa Halina

        środa 1250 – 1350

        pokój nauczycielski

        72

        Zbrowska Bogusława

        poniedziałek 1430 – 1530 

        21

        73

        Żebrowska Beata

        środa 1250 – 1350

        pokój nauczycielski

        74

        Żmijewska Magdalena

        środa 1100 – 1200

        świetlica

        75

        Żurawiecka Elżbieta

        wtorek 1500 – 1600

        gabinet dyrektora

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Pruszkowie
      • sp3@miasto.pruszkow.pl
      • 22 728 08 83
      • al. Wojska Polskiego 34 05-800 Pruszków 05-800 Pruszków Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych