• Klasa 1e - projekt Artystyczno-Taneczny

• 29.11.2021 13:37
        • Przed nami kolejna przygoda taneczna. Uczniowie kl.1e biorą udział w tanecznym projekcie międzyszkolnym organizowanym na terenie Pruszkowa pod patronatem Prezydenta Miasta Pruszków. Cały czas, dzielnie na lekcjach wychowania fizycznego dzieci pracowały nad doskonaleniem umiejętności gimnastyczno-tanecznych.
          Tym razem tańczymy Poloneza.
          Zapraszamy do Oglądania.
          [P.Ch.]
        • Szkolne pyszności w SP3

• 29.11.2021 13:28
        • Wspólnie jedzone obiady w szkole uczą dzieci regularnego jedzenia i  odpowiednich nawyków żywieniowych. To właśnie my - dorośli powinniśmy pokazywać, jak mądrze się odżywiać. Obiad, to główny i najbardziej treściwy z posiłków, składa się przeważnie z dwóch dań: zupy i drugiego dania. Obiad każdemu dziecku, powinien dostarczyć energii, a także wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Systematycznie na stronie szkoły będzie się pojawiać fotorelacja z naszej stołówki szkolnej. Dziękujemy wszystkim dbającym o posiłki szkolne dla dzieci w naszej szkole za zaangażowanie.
          Zapraszamy Państwa do galerii naszych Szkolnych Pyszności! smiley
          [P.Ch.]
        • Klasa 2a - Magiczny świat pszczół

• 26.11.2021 23:51
        • Klasa 2A wzięła udział w powiatowym konkursie plastycznym „Magiczny świat pszczół” zorganizowanym przez Fundację „Wieświejak”. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy na temat znaczenia i roli owadów zapylających w środowisku naturalnym oraz zwrócenie uwagi na zagrożenia ekologiczne wynikające z ciągle malejącej liczby pasiek oraz postępującej degradacji środowiska. Uczniowie wykazali się kreatywnością i zaangażowaniem. Brawa należą się wszystkim!

[A.M.]

• Klasa 3e – Książeczki Origami

• 24.11.2021 22:21
        • Klasa 3e podczas edukacji technicznej wykonywała malutkie książeczki według instruktażu. Zadanie tylko z początku wydawało się łatwe. Uczniowie szybko zauważyli, że wykonanie tego tupu prac wymaga niezwykłej dokładności oraz skupienia. Po wielu próbach każdy uczeń dumnie pokazywał swoją książeczkę. [A.P.], [A.J.]

• Akcja BohaterON – włącz historię! - w naszej szkole

• 24.11.2021 22:16
        • BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im bezpłatnych kartek dystrybuowanych na terenie całego kraju. Koordynatorem projektu w naszej szkole była P. Katarzyna Jakobielska we współpracy z P. Pauliną Chojnacką i P. Małgorzatą Szumilas.
          Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną. Nazwa ma sygnalizować chęć włączenia do świadomości społecznej indywidualnych historii Powstańców poprzez nowoczesny patriotyzm. Uczniowie naszej szkoły bardzo zaangażowali się w całą akcję przygotowując piękne kartki. [P.Ch.]