• Klasa 2e - Dni Pruszkowa

• 06.06.2023 23:04
        • W tym roku świętujemy 100 rocznicę urodzin Wisławy Szymborskiej, wybitnej poetki i laureatki Nagrody Nobla w dziedzinie literatury z 1996 roku. Senat RP uhonorował jej imieniem rok 2023. W związku z tym klasa 2e reprezentowała naszą szkołę utworem Sanah „Nic dwa razy” podczas tegorocznych Dni Pruszkowa.
          Uczniowie w minionych tygodniach z ogromnym zaangażowaniem i skupieniem wracali do słuchania muzyki klasycznej w nowej odsłonie. Dźwięki instrumentów potrafią  silnie tworzyć świat dziecka, kształtować jego wyobraźnię, sposób postrzegania, zmysł estetyki, emocjonalność i wrażliwość tym samym uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne jak i taneczne.
          [P.Ch.]
        • Klasa 2a - Warsztaty Mały Kucharz

• 06.06.2023 19:05
        • W dniu 2 czerwca uczniowie klasy IIA wzięli udział w warsztatach Mały Kucharz, które odbyły się w pizzerii DaGrasso. Podczas warsztatów każdy miał okazję zrobić swoją własną pizzę od samego początku. Na koniec każdy dostał pamiątkowy dyplom. Było bardzo smacznie i wesoło. [M.N], [M.R]
        • Klasy 1c i 2e  w gospodarstwie agroturystycznym w Kicinach
        • Klasy 1c i 2e w gospodarstwie agroturystycznym w Kicinach

• 28.05.2023 22:53
        • Klasy 1c i 2e, odwiedziły gospodarstwo agroturystyczne w Kicinach. Celem wycieczki była integracja zespołu klasowego, odkrywanie sekretów wsi oraz przybliżenie idei zdrowego trybu życia. Podczas wizyty w Mini ZOO karmiliśmy konie, kuce i kozy. Dużą atrakcją były niezwykle łagodne alpaki pozwalające się głaskać, dotykać i karmić.
          Uczestniczyliśmy też w zajęciach plastycznych techniką decoupage, podczas których każdy wykonały swój własny magnes. Braliśmy udział w grze terenowej i piekliśmy podpłomyki. Na zakończenie wycieczki było ognisko z pieczonymi kiełbaskami. Naładowani pozytywną energią i pełni wrażeń wróciliśmy do Pruszkowa.
          [M.P., P.CH-P.]
        • Klasa 2c,2d - Muzeum Sportu i Rekreacji

• 28.05.2023 20:48
        • Dnia 12 maja klasy 2c i 2 d były na wycieczce w Muzeum Sportu i Rekreacji w Warszawie. Braliśmy udział w muzealnej lekcji i warsztatach. W czasie zajęć dzieci zapoznały się z historią igrzysk, symbolami olimpijskimi oraz najwybitniejszymi polskimi olimpijczykami. Mogliśmy zobaczyć oryginalne medale olimpijskie i wiele eksponatów i ciekawych zdjęć związanych ze sportem i turystyką. Na zajęciach warsztatowych uczniowie mogli wczuć się w atmosferę stadionu piłkarskiego przy pomocy własnoręcznie wykonanych transparentów. [M.D], [J.W]