• Relacja z wycieczki klas 4b i 4d do stajni Wiga

• 15.10.2024 23:36
      • W piątek 7 października uczniowie klas 4b i 4d spędzili niezapomniany dzień w stajni Wiga, biorąc udział w pełnej przygód wycieczce. Program był pełen wyzwań, a piękna jesienna pogoda i pachnący las tylko dodały uroku temu wyjątkowemu dniu.

Główną atrakcją były podchody, podczas których dzieci musiały wykazać się umiejętnością posługiwania się mapą, rozpoznawania znaków topograficznych oraz wyznaczania kierunków świata przy użyciu kompasu. Komunikacja między drużynami odbywała się przez walkie-talkie, co dodało emocji i jeszcze bardziej zintegrowało uczestników. Wysiłek się opłacił – po rozwiązaniu wszystkich zadań uczniowie zdobyli klucze do tajemniczego skarbu, w którym ukryte były słodkości i pamiątkowe magnesy.

Ale to nie koniec przygód! Dzieci miały także okazję wziąć udział w wykopaliskach, korzystając z wykrywaczy metali. Eksplorowanie terenu i poszukiwanie skarbów dostarczyło wielu radości i wrażeń.

Na zakończenie wycieczki odbyło się wspólne ognisko, przy którym można było odpocząć po pełnym wrażeń dniu i zjeść smaczne przekąski.

To był dzień pełen przygód, zabawy i nauki, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników! [P.K.]

• al. Wojska Polskiego 34
        05-800 Pruszków