• 11 Listopada - Święto Niepodległości

• 15.11.2021 21:58
        • Z okazji Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się apel, który przygotowali uczniowie klasy 7d pod kierunkiem Pani Katarzyny Jakobielskiej. W uroczystości wystąpił szkolny chór kierowany przez Panią Ewę Czubę. Piosenki zaśpiewały dzieci z młodszych klas: grupa "0" - wychowawca Pani Anna Frączek oraz Pani Katarzyna Kulesza, klasa 1b - wychowawca Pani Małgorzata Podgórna-Pawlak oraz Grażyna Tyszko. Na zakończenie wiersze recytowali uczniowie, którzy zostali laureatami konkursu pod kierunkiem Pani Moniki Ratajczyk. Pani Jolanty Włostowskiej oraz Pani Katarzyny Kuleszy. Występ naszych uczniów udało nam się uwiecznić. Zapraszamy do obejrzenia. [K.J.]
        • Zbiórka dla zwierząt

• 15.11.2021 22:20
        • W dniach 25-29 października w SP3 odbyła się zbiórka karmy i akcesoriów dla psów i kotów z Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt.

Zostało zebrane ponad 50kg łącznie karmy suchej i mokrej dla psów i kotów oraz różne akcesoria: legowiska, smycze, zabawki, koce czy smakołyki.

Wszystkie rzeczy zostały przekazane dla Stowarzyszenia na ulicy Północnej 12 w Pruszkowie.

Dziękujemy Naszym uczniom za przyniesienie wyżej wymienionych rzeczy. [A.P.]

• TYDZIEŃ DOBRYCH RELACJI

• 15.11.2021 22:18
        • Za nami TYDZIEŃ DOBRYCH RELACJI,który w naszej szkole odbył się pod hasłem EDUKACJA TO RELACJA.

Nasi Uczniowie brali udział w konkursie MY TEŻ BYLIŚMY DZIEĆMI, który polegał na rozpoznaniu danego nauczyciela na podstawie zdjęcia z dzieciństwa. Jesteśmy pod wrażeniem jak wielu uczniów rozpoznało swoich nauczycieli! - Wyniki już w środę.

Zarówno uczniowie edukacji wczesnoszkolnej jak i uczniowie klas 4-8 wzięli udział w konkursie TAK WAS WIDZIMY - Narysuj portert swojego wychwowawcy, a ich  prace mogliśmy oglądać na tablicach wiszących obok sal jak również na ściance znajdującej się na holu głównym.
          Dobrym pomysłem okazała się ŚCIANA ŻYCZLIWOŚCI  na której zarówno uczniowie jak i nauczyciele wpisywali swoje hasła.
          W czwartkowe popołudnie odbył się Teleturniej Familiada - Uczniowie kontra Nauczyciele. Zwycięską drużyną okazała się drużyna Uczniów. Serdecznie Gratulujemy!
          Teleturniej został nagrany, a film będzie dostępny już we wtorek na naszej stronie. Zachęcamy do obejrzenia.
          W piątek podczas długiej przerwy wspólnie zatańczyliśmy taniec do piosenki JERUSALEMA.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!
          To był wspaniały tydzień.
          [M.J.], [A.O.]
        • Klasa 8c – projekt edukacyjny

• 15.11.2021 22:14
        • W dniu 27 października uczennice klasy 8c zrealizowały projekt edukacyjny „W jaki sposób prowadzić zdrowy tryb życia”. Zadbały o utrzymanie dobrej kondycji fizycznej uczniów klas 5b i 8c. Przygotowały atrakcje w postaci toru przeszkód i innych konkursów sportowych, które były relaksem dla umysłu. Do udziału zachęcały też nagrody w postaci zdrowych przekąsek takich jak koreczki owocowe, ciasto marchewkowe, placuszki bananowe oraz zielony koktajl z pietruszki i cytryny. Według zasady – jedz warzywa i owoce jak najczęściej. [I.P.]