• Klasa 4b i 4e - Poznawaliśmy się w Julinku!

• 22.09.2023 00:27
      • Uczniowie klas 4 b i 4 e w poniedziałek 18 września pod opieką wychowawczyń p. Agnieszki Góreckiej i p. Bogusławy Zbrowskiej oraz nauczyciela w-f p. Mariusza Trojanowskiego spędzili cały dzień w parku rozrywki w Julinku.
        Piękna, letnia pogoda oraz życzliwa atmosfera sprzyjały aktywności fizycznej, grom i zabawom. Uczniowie skorzystali z wielu atrakcji.
        Spacery w parku linowym poprzedziło szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, po zaliczeniu którego każdy samodzielnie decydował, którą trasę wybiera. Byli tacy, którzy przeszli wszystkie! Niektórzy, początkowo niepewni swoich możliwości, podziwiając wyczyny innych, przełamywali się i sami też próbowali.
        W wesołym miasteczku zainteresowaniem naszych uczniów cieszyły się: kręciołek - Zero Gravity, autodrom, kolejka górska Dragon, ale także karuzela Słonie Dumbo.
        Skorzystaliśmy też ze ścianek wspinaczkowych o różnych poziomach trudności oraz pola do minigolfa. Radosnym szaleństwom nie było końca w sferze dmuchawców, gdzie na trampolinach, zjeżdżalniach i torach przeszkód uczniowie skakali, poprawiając swoją koordynację ruchową.
        Ci, którzy potrzebowali chwili relaksu odpoczywali w hamakach lub na huśtawkach.
        Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a co ważniejsze, mieliśmy szansę się poznać i integrować.
        [A.G., B.Z.]