• Maksym Kalamon uczeń klasy 8d Zwycięzca w Ogólnopolskim Pucharze w karate tradycyjnym

• 24.04.2023 16:14
      • Karate to sztuka i sport walki pochodząca z japońskiej wyspy Okinawa.  Karate obejmuje swoim zasięgiem cały świat. Do chwili obecnej powstało ponad 100 stylów karate.
        Ja trenuję karate tradycyjne w Karate Klub Pruszków pod okiem senseia Jerzego Szcząchora (4 DAN).
        Obecnie przygotowuję się do egzaminu na 2 kyu, a do moich największych osiągnięć zaliczyłbym:
        • zwycięstwo w Ogólnopolskim Pucharze Dzieci w karate tradycyjnym (kata drużynowe) w roku 2020
        • zwycięstwo w Lidze Mazowsza w roku 2021
        • zwycięstwo w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego
        • wielokrotnie stawałem podium w zawodach na szczeblu wojewódzkim i powiatowym w konkurencjach indywidulanych (kata, kumite) jak i drużynowych.

Karate nauczyło mnie systematycznej pracy, dążenia do doskonałości, pewności siebie przy świadomości, że nie zawsze wygrywam, akceptacji porażek i umiejętności podnoszenia się po nich.
        W naszej szkole można spróbować swoich sił w karate i sprawdzić czy jest to sport dla Ciebie.
        Zachęcam ze szczerego serca.
        Maksym Kalamon 8D OSS
        Treningi grupy początkującej:
        środa 16:30 - prowadzi sensei Leon Koczewski (1dan)