• Zbiórka dla zwierząt

• 15.11.2021 22:20
        • W dniach 25-29 października w SP3 odbyła się zbiórka karmy i akcesoriów dla psów i kotów z Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt.

Zostało zebrane ponad 50kg łącznie karmy suchej i mokrej dla psów i kotów oraz różne akcesoria: legowiska, smycze, zabawki, koce czy smakołyki.

Wszystkie rzeczy zostały przekazane dla Stowarzyszenia na ulicy Północnej 12 w Pruszkowie.

Dziękujemy Naszym uczniom za przyniesienie wyżej wymienionych rzeczy. [A.P.]

• TYDZIEŃ DOBRYCH RELACJI

• 15.11.2021 22:18
        • Za nami TYDZIEŃ DOBRYCH RELACJI,który w naszej szkole odbył się pod hasłem EDUKACJA TO RELACJA.

Nasi Uczniowie brali udział w konkursie MY TEŻ BYLIŚMY DZIEĆMI, który polegał na rozpoznaniu danego nauczyciela na podstawie zdjęcia z dzieciństwa. Jesteśmy pod wrażeniem jak wielu uczniów rozpoznało swoich nauczycieli! - Wyniki już w środę.

Zarówno uczniowie edukacji wczesnoszkolnej jak i uczniowie klas 4-8 wzięli udział w konkursie TAK WAS WIDZIMY - Narysuj portert swojego wychwowawcy, a ich  prace mogliśmy oglądać na tablicach wiszących obok sal jak również na ściance znajdującej się na holu głównym.
          Dobrym pomysłem okazała się ŚCIANA ŻYCZLIWOŚCI  na której zarówno uczniowie jak i nauczyciele wpisywali swoje hasła.
          W czwartkowe popołudnie odbył się Teleturniej Familiada - Uczniowie kontra Nauczyciele. Zwycięską drużyną okazała się drużyna Uczniów. Serdecznie Gratulujemy!
          Teleturniej został nagrany, a film będzie dostępny już we wtorek na naszej stronie. Zachęcamy do obejrzenia.
          W piątek podczas długiej przerwy wspólnie zatańczyliśmy taniec do piosenki JERUSALEMA.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!
          To był wspaniały tydzień.
          [M.J.], [A.O.]
        • Klasa 8c – projekt edukacyjny

• 15.11.2021 22:14
        • W dniu 27 października uczennice klasy 8c zrealizowały projekt edukacyjny „W jaki sposób prowadzić zdrowy tryb życia”. Zadbały o utrzymanie dobrej kondycji fizycznej uczniów klas 5b i 8c. Przygotowały atrakcje w postaci toru przeszkód i innych konkursów sportowych, które były relaksem dla umysłu. Do udziału zachęcały też nagrody w postaci zdrowych przekąsek takich jak koreczki owocowe, ciasto marchewkowe, placuszki bananowe oraz zielony koktajl z pietruszki i cytryny. Według zasady – jedz warzywa i owoce jak najczęściej. [I.P.]