• Aktualności biblioteczne

• Biblioteka szkolna w roku 2023/2024

zaprasza Czytelników od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 16.00

• Nowy rok- nowe książki!

• 19.01.2023 15:18
          • Zapraszamy do biblioteki, mamy dla naszych Czytelniczek i Czytelników sporo nowości.
          • Nowy rok- nowe książki!

Na półkach naszej biblioteki czekają świeżutkie książki, specjalnie dla Was, naszych Czytelników.

Odświeżamy księgozbiór, żebyście mieli większą możliwość znalezienia lektury w sam raz dla siebie.

Jesteście ciekawi?

Komiksy, komiksy

Mamy nowe komiksy z serii „Jonek, Jonka i Kleks”. Kolorowe, pełne przygód, wciągające. Nie tylko dla miłośników komiksu. Może też ktoś, kto raczej unika książek, skusi się i sięgnie po historię trzech przyjaciół? Przecież komiks to prawie same obrazki ;)

Dla miłośników zagadek i dedukcji ciekawą zupełną nowość- komiksy paragrafowe. To książki,
            w których czytelnik jest bohaterem i decyduje, jak rozwinie się opowiadana historia. Do tego ma misję- rozwiązanie zagadki kryminalnej. Czy mu się uda? Czy zauważy wszystkie tropy i poszlaki? Czy czarny charakter nie uniknie kary?

Niełatwo jest być nastolatkiem

Mamy też nowości dla starszych czytelniczek i czytelników. Historie uczniów ósmej klasy, zmagających się
            z problemami w szkole, z presją otoczenia, szukających swojego miejsca
            w niełatwej rzeczywistości. Jak sobie poradzą?

Młodzi ludzie nie przepadają za poradami, ale można przecież zerknąć do książki i potem zdecydować, czy skorzystać z rady, czy jednak nie. Mamy nowości, które mogą być pomocne we wprowadzeniu w życiu zmian, które ułatwią codzienność. Nie tylko młodym ludziom. Rodzice też mogą z nich skorzystać.

Sprawdźcie nas! Zaglądajcie i wypożyczajcie. Wszak czytanie jest fajne J

Zapraszamy!