• Aktualności biblioteczne

•

Zachęcamy do wypożyczania książek na wakacje. Książki wypożyczone w dniach 23-24 czerwca będą mogły wyjechać z Wami na wakacje i wrócić na półki szkolnej biblioteki dopiero we wrześniu,
          kiedy spotkamy się w nowym roku szkolnym.
          Zapraszamy!

Godziny pracy biblioteki szkolnej w roku szkolnym 2021/2022

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
          7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-16:00 7:00-15:00

Ministerstwo Edukacji i Nauki ogłosiło, że rokowi 2022 patronować będą: Maria Konopnicka, Wanda Rutkiewicz, Maria Grzegorzewska, Ignacy Łukasiewicz, Józef Mackiewicz, Józef Wybicki oraz Romantyzm Polski.

• "Czytanka" z wizytą w naszej szkole.

• 03.12.2021 00:41
          • We wtorek piątego października 2021 r. odwiedziły nas w szkole panie bibliotekarki z zaprzyjaźnionej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży „Czytanka”. Przyniosły ze sobą wiele pięknych książek, nowości, do przeczytania których zachęcały uczennice i uczniów z klas 1-3. Dzieci bardzo chętnie sięgały po książki, przeglądały, czytały fragmenty publikacji i oglądały ilustracje. Panie opowiedziały też o swojej pracy, zapraszając małych czytelników do odwiedzin w „Czytance”, która jest tuż za rogiem naszej szkoły. Na koniec zachęcały gorąco do udziału w licznych konkursach organizowanych przez swoją bibliotekę. Bardzo cieszą nas takie wizyty dlatego chętnie jeszcze ugościmy w szkolnych progach panie bibliotekarki i książki z „Czytanki” w przyszłości.
          • Przedstawiamy poniżej małą fotorelację z tego spotkania.

• Wróć do listy artykułów