• ⚽⚽⚽ Udział ucznia naszej szkoły w Międzynarodowym turnieju w Czarnogórze ⚽⚽⚽

• W dniach 15-21 maja uczeń klasy 5d, Stanisław Molenda „Draki”wziął udział w wyjeździe na Międzynarodowy turniej piłkinożnej Budva Trophy w Czarnogórze.Dodatkowo, 16 maja w Zagrzebiu chłopcy rozegrali sparing z lokalną drużyną i zwiedzili miasto, a następnie udali się w dalszą podróż do Budvy. Była to 8 edycja międzynarodowego turniejupiłkarskiego, w którym udział brały drużyny z Serbii, Chorwacji, Czarnogóry, Bośni i Polski. Po trudnych meczach w czarnogórskim słońcu u podnóża gór, zawodnicy Brwinowskiego Klubu Sportowego Naprzód Brwinów zdobyli 3 miejsce w rozgrywkach rocznika 2011. Chłopcy nabyli nowych doświadczeń i zawarli nowe znajomości oraz mieli okazję poćwiczyć umiejętność posługiwania się językiem angielskim w wolnym czasie😊. Gratulujemy i życzymy całej drużynie dalszego rozwoju isukcesów❗ [K.Ś.]

• PODSUMOWANIE KAMPANII ROWEROWY MAJ 2023 W SP3🚴‍♀️

• Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz grona nauczycielskiego. Poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii. Rowerowy Maj skutecznie zmienia okolice szkół i przedszkoli na bardziej bezpieczne i przyjazne rowerzystom zmniejszając liczbę samochodów dowożących dzieci i motywując samorządy do inwestycji prorowerowych.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów aktywnie biorących udział w kampanii, nauczycieli zaangażowanych w przedsięwzięcie, pracowników szkoły oraz rodziców, którzy czuwali nad bezpieczeństwem dzieci w drodze do szkoły.

Wszystkim klasom serdecznie gratulujemy, wkrótce uczniom zostaną wręczone dyplomy.

Zwycięskie klasy:

I miejsce – klasa 1d

II miejsce – klasa 1c

III miejsce – klasa 1b

Zwycięska klasa 1d otrzymuje nagrodę w postaci wyjścia na salę zabaw „Fikołki”.

• Klasa 2a - Warsztaty Mały Kucharz

• W dniu 2 czerwca uczniowie klasy IIA wzięli udział w warsztatach Mały Kucharz, które odbyły się w pizzerii DaGrasso. Podczas warsztatów każdy miał okazję zrobić swoją własną pizzę od samego początku. Na koniec każdy dostał pamiątkowy dyplom. Było bardzo smacznie i wesoło. [M.N], [M.R]

• Klasy 4c, 5c i 7b – zabawa na okrągło w Kulce

• W dniach 18-19 maja uczniowie klas 4c, 5c i 7b pojechali na wycieczkę do ośrodka wypoczynkowego na Mazurach. Dzieci z dala od zgiełku miasta, wśród sosnowych lasów w sąsiedztwie jeziora Łęsk aktywnie spędziły niezapomniany czas. Uczestnicy wycieczki mogli spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej i w parku linowym, zacieśnić więzy z kolegami poprzez zabawy w Mega Gry i zgłębić tajemnice obcych cywilizacji w Strefie Ufo. Uwieńczeniem dnia pełnego emocji i zabawy były konkursy z muzyką przy ognisku oraz smaczne kiełbaski.
            [A.B.]