• XIX Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

• 16.12.2021 13:53
        • Dziewiętnasty Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej zakończyła uroczysta gala z występami laureatów w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II (Galeria Porczyńskich- plac Bankowy 3).

Uczeń naszej szkoły z klasy Ia Dawid Szumla został finalistą konkursu. Dnia 15 grudnia br. z rąk ks. dyrektora Sylwestra Jeża otrzymał dyplom i książkę. Gratulujemy!

siostra Alicja Pełszyńska

• XIX Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej "Usłysz Panie, moje słowa" dla uczczenia Pontyfikatu św. Jana Pawła II

• 24.11.2021 15:14
        • W Katolickim Zespole Edukacyjnym im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie odbył się XIX Wojewódzki Konkurs Recytatorski poświęcony pamięci pontyfikatu św. Jana Pawła II. Każdy z uczestników prezentował wybrany utwór poetycki o tematyce religijnej.

Oto uczniowie z naszej szkoły, którzy brali udział w półfinale.

Klasa I a – Dawid Szumla

Klasa I d – Dominik Franciszek Wysocki

Klasa V b- Natalia Ratajczyk

Klasa V c- Kamila Głowacka

Z radością oczekujemy na wyniki kto przeszedł do finału.

s.Alicja Pełszyńska