• Klasa 1c i 4c Wycieczka do Sadów Klemensa

• 12.06.2023 14:05
      • 5 czerwca uczniowie klasy 1c i 4c wyruszyli na długo wyczekiwaną wycieczkę do Sadów Klemensa w Grójcu. Celem wycieczki była integracja zespołu klasowego, a także możliwość obcowania z naturą. Dzieci miały możliwość wsłuchać się w dźwięki przyrody, posłuchać śpiewu ptaków, powąchać jak pachnie sosna, brzoza, akacja, pooddychać  świeżym powietrzem również tym z tężni jodowo-solankowej. Ale spokojnie oprócz zachwytu przyrodą dla dzieci znalazły się też mnóstwo wspaniałych, naturalnych atrakcji takich jak ogromna piaskownica, labirynt, tor przeszkód, park linowy, mini baseniki i wiele więcej. Czekała też na uczniów prawdziwa strefa relaksu, z przeogromną ilością leżaków, hamaków i miejsc zacienionych zapraszając do wspólnego odpoczynku. Odwiedziny w Sadach Klemensa to prawdziwa uczta dla zmysłów.
        [M.P.], [A. B.]