• TYDZIEŃ DOBRYCH RELACJI

• 02.11.2021 20:13
      • Za nami TYDZIEŃ DOBRYCH RELACJI, który w naszej szkole odbył się pod hasłem EDUKACJA TO RELACJA.
        Nasi Uczniowie brali udział w konkursie MY TEŻ BYLIŚMY DZIEĆMI, który polegał na rozpoznaniu danego nauczyciela na podstawie zdjęcia z dzieciństwa. Jesteśmy pod wrażeniem jak wielu uczniów rozpoznało swoich nauczycieli! - Wyniki już w środę.
        Zarówno uczniowie edukacji wczesnoszkolnej jak i uczniowie klas 4-8 wzięli udział w konkursie TAK WAS WIDZIMY - Narysuj portert swojego wychwowawcy, a ich  prace mogliśmy oglądać na tablicach wiszących obok sal jak również na ściance znajdującej się na holu głównym.
        Dobrym pomysłem okazała się ŚCIANA ŻYCZLIWOŚCI na której zarówno uczniowie jak i nauczyciele wpisywali swoje hasła.
        W czwartkowe popołudnie odbył się Teleturniej Familiada - Uczniowie kontra Nauczyciele. Zwycięską drużyną okazała się drużyna Uczniów. Serdecznie Gratulujemy!
        Teleturniej został nagrany, a film będzie dostępny już we wtorek na naszej stronie. Zachęcamy do obejrzenia.
        W piątek podczas długiej przerwy wspólnie zatańczyliśmy taniec do piosenki JERUSALEMA.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!
        To był wspaniały tydzień.
        [M.J.], [A.O.]