• Pasowanie klas pierwszych

• 21.10.2021 11:42
      • Jak co roku uczniowie klas pierwszych z wielkim zapałem rozpoczęli naukę w naszej szkole.

W dniu 14 października 2021 odbyło się pasowanie na ucznia. Uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klas Ia, Ib, Ic, Id, Ie.
        Uczniowie klas pierwszych ślubowali być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami. W ten sposób oficjalnie przyjęci zostali do grona uczniów naszej szkoły. Największym przeżyciem dla dzieci był moment pasowania.

Panie Dyrektor poprzez dotknięcie ogromnym, zaczarowanym ołówkiem ramienia każdego dziecka  zamieniały go w prawdziwego ucznia.  Na koniec uczniowie otrzymali pamiątkowe zakładki, legitymacje szkolne i upominek.

To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych wychowanków, którym życzymy sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoły. [P.Ch.]