• Grudzień w klasie 1c

• 07.01.2024 14:35
      • Grudzień w klasie Ic obfitował w niezwykle ważne wydarzenia. Przedstawiamy obszerną fotorelację z życia klasy.

6 grudnia wesoły dźwięk dzwoneczka rozchodził się w naszej szkole od samego rana. Na tą chwilę dzieci czekały od dawna – wizyta Mikołaja.

W Muzeum Hutnictwa dzieci samodzielnie wykonały z gliny własne ozdoby na choinkę.

Klasa 1c bierze udział w Program edukacyjnym "Szkolne Przygody Gangu Mocniaków". Uczniowie wykonali plakat "Zdrowy talerz" a także samodzielnie przygotowali zdrowe śniadanie.