• Klasa 1b - odwiedziny przedszkolaków z Przedszkola "Tuptuś"

• 30.03.2023 10:06
      • W ramach adaptacji dzieci 6-letnich do warunków szkolnych 28 marca odwiedziły nas przedszkolaki z Przedszkola "Tuptuś".
        Uczniowie klasy 1b wraz z wychowawcą i p. Beatą Żebrowską wprowadzili przedszkolaków w szkolny świat. Dzieci zwiedzały szkołę, odwiedziły min. stołówkę, bibliotekę, salę gimnastyczną oraz klasopracownię numer 27. W klasie zapoznały się z uczniami klasy 1b, zobaczyły co znajduje się w klasie: ławki, krzesła, zieloną tablicę oraz tablicę interaktywną.
        Zapoznały się z jej działaniem, sposobem korzystania. Mogły zobaczyć na czym polega ciekawa nauka i poznawanie świata liter i liczb.
        Goście otrzymali upominki- odblaskowe zawieszki i medale SPnr 3.
        Od przedszkolaków otrzymaliśmy podziękowanie i upominki dla uczniów klasy 1b - dwie gry.
        Uczniowie klasy 1b sprawdzili się w roli gospodarzy i w sposób bardzo odpowiedzialny zaopiekowali się młodszymi kolegami i koleżankami.
        [A.F.] [B.Ż.]