• 03.02.2023 09:37
      • Karnawał to czas pełen wrażeń, muzyki i kolorów nie tylko dla dorosłych. Również wśród dzieci jest bardzo lubianą i wyczekiwaną atrakcją. Dostarcza im wielu wrażeń i przeżyć. Nie inaczej było 26 stycznia ponieważ na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-3. Uczniowie przebrani były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. W czasie zabawy na sali było bardzo kolorowo. Wszyscy bawili się bardzo wesoło, a uśmiech nie schodził z twarzy dzieci. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały aulę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
        Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów a Radzie Rodzoców za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. [M.N.]