Klasy IV-VIII
Klasa 7a na basenach – tradycji stało się zadość!
- 24.06.2026 17:11
W ostatni poniedziałek roku szkolnego uczniowie klasy 7a wraz z wychowawcą oraz nauczycielem współorganizującym proces kształcenia, już chyba zgodnie z tradycją, wybrali się na baseny w Strzeniówce.
Choć na autobus wyruszaliśmy w kroplach deszczu, pogoda postanowiła nas rozpieścić i wraz z naszym wejściem na teren basenów wyszło słońce. Dzięki temu mogliśmy w pełni korzystać z atrakcji wodnych i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.
Nie zabrakło psikusów, chlapania, śmiechu i dobrej zabawy. Mimo że woda w basenie była naprawdę lodowata, nikomu nie przeszkadzało to w aktywnym wypoczynku. Pogoda przerosła nasze oczekiwania, a wyjazd okazał się doskonałym sposobem na zakończenie roku szkolnego i integrację klasy.
To był bardzo miło spędzony czas, który z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.
[K.p.], [J.S.]
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły
