• 31.10.2023 11:09
        • W piątek 29 września Samorząd Uczniowski celebrował Dzień Chłopaka. W klasach dziewczynki wręczyły wszystkim chłopcom  słodki upominek wraz z życzeniami. [A.P.]

• 20.09.2023 11:14
        • Kropka – niby nic, a jednak coś wielkiego i ważnego. Ten zwyczajny mały punkt od wielu lat jest symbolem twórczej, kreatywnej zabawy zmierzającej do odkrywania talentów. 15 września uczniowie klasy 2b,2e,2c,2d oraz 3a, wraz z Dużym Samorządem Uczniowskim, wzięli udział w Międzynarodowym Dniu Kropki. W planie dnia znalazło się miejsce na działania twórcze zarówno na zajęciach plastycznych jak i matematycznych. Podczas zajęć komputerowych dzieci uczyły się w programie Paint dodawać pojedyncze kształty.
          Kreatywność to bardzo mocna strona uczniów naszej szkoły. Stroje w kropki i kropkowe twórcze prace, pokazały uzdolnienia i zainteresowania naszych uczniów. [A.P.]
        • Wyniki konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną

• 28.04.2023 12:51
        • Zwycięzcy konkursu:
          Szymon Sznajder
          Ivan Shevchenko
          Bruno Szczęsny
          Maria Rolka
          Weronika Szewczyk
          Oliwia Rączkowska
          Antonina Wierak
          Stefania Szymczyk
          Kuba Michalak
          Lena Dylewska
          Bogdan Reshetar
          Jan Lewandowski
          Zofia Kobus

Gratulujemy wygranym i serdecznie dziękujemy za wspaniałe palmy. Wybór był naprawdę bardzo trudny. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.
                                                                    Anna Pajor, Malwina Piechowska

• 19.12.2022 12:49
        • Środa w naszej szkole przebiegała pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. Od samego rana  sale najmłodszych uczniów zamieniły się w świat magii i czarów.
          Uczniowie klasy 1e z wielka radością szukali swojej szczęśliwej liczby, poznawali znaczenie swojego ulubionego koloru. Uczniowie klasy 2 e dzięki wróżbie z butów mogli się dowiedzieć kto z uczestników zabawy najszybciej wejdzie w związek małżeński, a znaczenie kształtu  wosku przewidywała dzieciom co ich czeka w przyszłym roku. [A.P.]
        • Dzień Zdrowego Śniadania

• 27.11.2022 23:06
        • 8 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Zdrowego Śniadania. Klasa 1e przygotowała pyszne kolorowe kanapki, które dały energie na cały dzień.
          Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy.