• Szkolny konkurs z okazji Dnia Ziemi „Eko-ludek z surowców wtórnych”

• 16.05.2022 10:58
      • W naszej szkole z okazji Dnia Ziemi odbył się konkurs „Eko-ludek” z surowców wtórnych. Skierowany był do wszystkich chętnych uczniów z klas 0-III wraz z rodzicem lub opiekunem. Jego celami było przede wszystkim propagowanie i zachęcanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska, edukacja i kształcenie wyobraźni, zachęcanie do myślenia na temat ponownego zastosowania odpadów, wzrost wiedzy na temat surowców wtórnych oraz recyklingu.
        W konkursie wzięło udział 48 uczniów z naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni oceną celującą z edukacji technicznej. Komisja wybrała 3 zwycięskie prace. Wyłonieni zwycięzcy otrzymają na zakończenie roku szkolnego drobne upominki oraz dyplomy, a pozostałe osoby pamiątkowe podziękowanie za udział w konkursie.

[A. M.], [P. G.], [M. O.]