• Klasa 3c - Warsztaty bożonarodzeniowe

• 07.12.2021 23:04
      • Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia dla wielu trwają już od początku grudnia: pieczenie pierników, wykonanie ozdób na choinkę i elementów do dekoracji mieszkania. Najlepsze, co możemy zrobić dla siebie i innych, to spędzić wspólnie czas w miłej atmosferze.

Tak było we poniedziałek, 6 grudnia w klasie 3c. Uczniowie wzięli udział w warsztatach artystycznych podczas, których pięknie udekorowane pierniczki oraz bombki dzieci przeznaczyły na świąteczny kiermasz organizowany w naszej szkole.

W miłej atmosferze i prawdziwie świątecznym nastroju czas mijał bardzo szybko.   W prace zaangażowani byli starsi i młodsi uczestnicy spotkania. Każdy starał się wykonać najlepiej jak potrafi swoją pracę. Na koniec każde dziecko z dumą prezentowało efekt wspólnej pracy.

Dzięki warsztatom uczniowie naszej szkoły mogli poczuć magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia i cieszyć się nią z rówieśnikami. [K.Ś.]