Klasy I-III
Piknik i mecz w zbijaka klas 2c i 2f
- 25.06.2026 23:09
25 czerwca uczniowie klas 2c i 2f spędzili wspólnie czas podczas pikniku w parku. Była to doskonała okazja do integracji, rozmów i wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Jednym z najważniejszych punktów spotkania był emocjonujący mecz w zbijaka. Obie klasy wykazały się zaangażowaniem, świetną współpracą i sportowym duchem. Po zaciętej rywalizacji mecz zakończył się remisem, co sprawiło, że wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się wspólnym sukcesem. Nie zabrakło również chwili na odpoczynek i pyszne lody, które były miłym dopełnieniem tego wyjątkowego dnia. To spotkanie z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów klas 2c i 2f. 🍦🏐🌳 [I.Ch], [M.N]
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły
