Klasy I-III

    • Piknik i mecz w zbijaka klas 2c i 2f
      • Piknik i mecz w zbijaka klas 2c i 2f

      • 25.06.2026 23:09
      • 25 czerwca uczniowie klas 2c i 2f spędzili wspólnie czas podczas pikniku w parku. Była to doskonała okazja do integracji, rozmów i wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Jednym z najważniejszych punktów spotkania był emocjonujący mecz w zbijaka. Obie klasy wykazały się zaangażowaniem, świetną współpracą i sportowym duchem. Po zaciętej rywalizacji mecz zakończył się remisem, co sprawiło, że wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się wspólnym sukcesem. Nie zabrakło również chwili na odpoczynek i pyszne lody, które były miłym dopełnieniem tego wyjątkowego dnia. To spotkanie z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów klas 2c i 2f. 🍦🏐🌳 [I.Ch], [M.N]

      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Pruszkowie
      • 22 728 08 83
      • al. Wojska Polskiego 34
        05-800 Pruszków
        05-800 Pruszków
        Poland
      • e-Doręczenia:
        AE:PL-57016-31874-SIFGS-22

        Wysłanie wiadomości poprzez system e-Doręczenia możliwy wyłącznie za pośrednictwem osobistej skrzynki e-Doręczenia.
  • Galeria zdjęć

    • brak danych