Klasy I-III
Wizyta klasy 2c w pizzerii Corrado
- 25.06.2026 23:01
22 czerwca uczniowie klasy 2c wybrali się do pizzerii Corrado. Wyjście było doskonałą okazją do integracji oraz miłego spędzenia czasu poza murami szkoły.Podczas wizyty uczniowie delektowali się pyszną pizzą, rozmawiali i wspólnie spędzali czas w radosnej atmosferze. Nie zabrakło uśmiechów, dobrego humoru i wielu miłych chwil.Dziękujemy pizzerii Corrado za serdeczne przyjęcie i smaczny poczęstunek. To było bardzo udane wyjście, które na długo pozostanie w pamięci klasy 2c! [M.N]
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły
