Dnia 17 czerwca uczniowie klas 2b i 2d uczestniczyli w wycieczce do Frajdalandii. Na dzieci czekało wiele atrakcji, m.in. dmuchane zjeżdżalnie i place zabaw, trampoliny, eurobungee, park linowy, strzelanie z łuku, labirynt, przejazd ciuchcią oraz wizyta w mini zoo. Uczniowie mogli także korzystać z jeździków i innych atrakcji przygotowanych na terenie parku. Wycieczka dostarczyła dzieciom dużo radości, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń. Była również doskonałą okazją do wspólnej zabawy, integracji oraz aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. [M.D], [J.W]