Klasy I-III
Klasa 1A i wielka uczta!
- 23.06.2026 23:10
- Smacznie, wesoło i bardzo integracyjnie – tak w kilku słowach można opisać wyjście klasy 1 A na pizzę! Nasi najmłodsi uczniowie udowodnili, że potrafią zachować się jak prawdziwi, kulturalni goście w restauracji, a przy tym świetnie się bawić. Wspólny posiłek był doskonałą okazją do rozmów poza szkolną ławką, zacieśniania klasowych przyjaźni i po prostu – pysznej zabawy! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii![A.M.]
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły
