• Kadra Pedagogiczna

      • Rok szkolny 2020/2021

         

        L.p.

        Nazwisko i imię

        Nauczany przedmiot

        1.       

        Augustyniak Urszula

        wspomaganie

        2.       

        Banacka Aneta

        język angielski

        3.       

        Bober Anna

        psycholog

        4.       

        Chilińska Beata

        wychowawca świetlicy

        5.       

        Chojnacka Paulina

        edukacja wczesnoszkolna; integracja sensoryczna

        6.       

        Czuba Ewa

        muzyka, technika

        7.       

        Drobek Małgorzata

        edukacja wczesnoszkolna; wspomaganie

        8.       

        Dziedzic Sandra

        język angielski

        9.       

        Frączek Anna

        edukacja wczesnoszkolna

        10.    

        Gortatowicz Paulina

        edukacja wczesnoszkolna

        11.    

        Górecka Agnieszka

        język polski

        12.    

        Harczuk Małgorzata

        pedagog

        13.    

        Jagiełło Monika

        wspomaganie

        14.    

        Jakobielska Katarzyna

        historia

        15.    

        Jankowska Edyta

        geografia, wos

        16.    

        Jaśtal Monika

        biblioteka

        17.    

        Kalinowska Lucyna

        wychowawca świetlicy

        18.    

        Kepal Joanna

        edukacja wczesnoszkolna

        19.    

        Kołodziejczyk-Wincewicz Katarzyna

        język angielski

        20.    

        Kulesza Katarzyna

        wspomaganie

        21.    

        Kurzela Edyta

        wspomaganie

        22.    

        Ludwisiak Paulina

        edukacja wczesnoszkolna

        23.    

        Łempicka Iwona

        edukacja wczesnoszkolna

        24.    

        Matuszewski Marcin

        w-f

        25.    

        Mazurek Magdalena

        chemia, informatyka

        26.    

        Mioduszewska Agnieszka

        edukacja wczesnoszkolna

        27.    

        Nadstawny Maciej

        edukacja przedszkolna

        28.    

        Nitkiewicz Alina

        w-f

        29.    

        Olejniczak Małgorzata

        wspomaganie

        30.    

        Paczkowska Ewelina

        fizyka, matematyka

        31.    

        Pajdosz Anna

        biologia, przyroda

        32.    

        Pajor Anna

        edukacja wczesnoszkolna

        33.    

        Pakuła Grażyna

        edukacja wczesnoszkolna

        34.    

        Pakuła Krzysztofa

        w-f; edukacja informatyczna

        35.    

        Pełszyńska Alicja

        religia

        36.    

        Perski Rafał

        w-f; wychowawca świetlicy

        37.    

        Piechowska Malwina

        wychowawca świetlicy

        38.    

        Pietrzak Agnieszka

        wychowawca świetlicy

        39.    

        Piotrzkowicz Anna

        plastyka; wychowawca świetlicy

        40.    

        Podgórna-Pawlak Małgorzata

        edukacja wczesnoszkolna

        41.    

        Prochacka-Olszewska Jolanta

        wychowawca świetlicy

        42.    

        Pruszkowska Iwona

        w-f, wdż

        43.    

        Pruszkowski Przemysław

        w-f

        44.    

        Ratajczyk Monika

        edukacja wczesnoszkolna; wspomaganie

        45.    

        Rau Olga

        matematyka

        46.    

        Rybińska Jolanta

        język polski; wspomaganie

        47.    

        Rżewska–Bort Wioletta

        język rosyjski; wspomaganie

        48.    

        Sawczuk Jolanta

        biblioteka

        49.    

        Sawicka Anna

        edukacja wczesnoszkolna

        50.    

        Shnoda Maja

        wspomaganie

        51.    

        Siniarska Magdalena

        język angielski

        52.    

        Szczygielski Waldemar

        informatyka

        53.    

        Szewczak Sylwia

        wspomaganie

        54.    

        Szumilas Małgorzata

        język angielski

        55.    

        Szymańska Justyna

        historia, wos

        56.    

        Śliwińska Klaudia

        edukacja wczesnoszkolna; integracja sensoryczna

        57.    

        Śmidowska Irena

        matematyka, wspomaganie

        58.    

        Świerad-Michalak Milena

        logopeda

        59.    

        Teresiak Urszula

        język polski

        60.    

        Trojanowski Mariusz

        w-f

        61.    

        Tyszko Grażyna

        wspomaganie

        62.    

        Włostowska Jolanta

        edukacja wczesnoszkolna; edb; wspomaganie

        63.    

        Wojtkowiak-Ślepecka Ilona

        język polski

        64.    

        Wójcik Józef

        religia

        65.    

        Wróbel Agnieszka

        język polski, wspomaganie

        66.    

        Zbrowska Bogusława

        matematyka, informatyka

        67.    

        Zgorzelska Małgorzata

        wychowawca świetlicy

        68.    

        Żmijewska Magdalena

        wychowawca świetlicy

        69.    

        Żurawiecka Elżbieta

        pedagog

         

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Pruszkowie
      • sp3@miasto.pruszkow.pl
      • 22 728 08 83
      • al. Wojska Polskiego 34 05-800 Pruszków 05-800 Pruszków Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych