• Co się dzieje w Betlejem?

• 16.12.2021 14:11
      • Nieskończenie wiele razy odblask tamtych dni jawi się w naszych oczach, gdy zdumieni tajemną mocą słów, które od ponad dwóch tysięcy lat historii nigdy nie zostały przerwane - Boże Narodzenie. Dzieci z naszej szkoły (aktorzy) w czasie jasełek zadawały pytania. Co się działo tuż przed i podczas narodzenia Jezusa. Te pytania są ciągle aktualne. Śpiew kolęd, zaangażowanie małych artystów prowadzą nas do prawdziwej radości i pokoju. Tegoroczne jasełka pod chmurą z aniołami i wnętrzem stajenki oraz światłem gwiazdy betlejemskiej otwierają oczy, na piękno bycia razem.

Bardzo dziękuję dzieciom za ich trud, postawę i otwartość na to co ważne, mądre i ubogacające. Rodzicom tych dzieci za wszelką pomoc i dobroć. Z głębi serca wyrażam wdzięczność dyrekcji szkoły i wszystkim nauczycielom.

siostra Alicja Pełszyńska