• Klasa 4b - Młodzi pasjonaci

• 10.11.2023 09:16
      • Uczniowie klasy 4b na lekcji języka polskiego prezentowali swoje pasje. Ustne wystąpienie mogło być wzbogacone filmem, prezentacją zdjęć czy po prostu odpowiednimi rekwizytami.
        Mamy w swoim gronie kilka osób uzdolnionych plastycznie, które doskonalą umiejętności rysowania i malowania, ale także rozwijają się w nowatorskiej sztuce zwanej pikselart. Wszelkie formy aktywności ruchowej od koszykówki począwszy, poprzez jazdę konną, trampoliny czy gokarty, na pieszych wędrówkach kończąc, też są bliskie moim czwartoklasistom. Słuchanie muzyki (zwłaszcza k-pop-u) i gra na pianinie, a także programowanie, układanie kloców Lego i gotowanie również pozostają w sferze ich zainteresowań.
        Moi kochani, jestem z Was dumna. Cieszę się, że znajdujecie czas na swoje przyjemności, nie zapominając o obowiązkach.
        [A.G.]