• Klasa 5a, 6a i 7a -  „Cuda i Wianki” w Kicinach
      • Klasa 5a, 6a i 7a - „Cuda i Wianki” w Kicinach

• 17.05.2023 18:58
      • 8 maja uczniowie klasy 5a, 6a oraz kilkoro z 7a wybrali się  na  jednodniową wycieczkę do miejscowości Kiciny w powiecie wyszkowskim.  Znajduje się tam Gospodarstwo Edukacyjne, położone wśród lasów i pól, z dala od zgiełku miasta. Uczestnicy mieli okazję przejechać się wozem konnym po okolicy, wziąć udział w warsztatach sporządzania podpłomyków lub też wykonania poduszki wypełnionej łuskami gryki. W ramach orientacji w terenie  dzieci uczestniczyły w grze „Mapa mym przyjacielem”. W gospodarstwie można było pogłaskać i nakarmić konie, alpaki, króliki i kozę. Psy, wyszkolone do dogoterapii, towarzyszyły wszystkim na każdym kroku, chętne do zabawy piłką i przytulania. Zwieńczeniem tego pobytu było ognisko z kiełbaskami i pyszną herbatą malinową.
        Gorąco polecamy to miejsce.
        [U.T.]