• Dzień Życzliwości i Pozdrowień

• 02.12.2021 10:21
      • Dzień Życzliwości i Pozdrowień obchodziliśmy w naszej szkole 22 listopada. Była to okazja, by pozdrowić wybraną osobę i posłuchać muzyki, wprawiającej w dobry nastrój. Na holu uczniowie zatańczyli belgijkę. Wolontariusze przekazywali wszystkim pozdrowienia i życzenia. Celem tego dnia jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość i wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Zwłaszcza w tym dniu warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i – tak na próbę – okazać komuś bezinteresowną życzliwość. Obchodzony w ponad 180 krajach na świecie dzień, cieszy się coraz większą popularnością, lecz trzeba pamiętać, aby nie tylko wtedy okazywać innym uśmiech i dobroć. Pamiętajmy, że pozytywna energia ma szansę wrócić do nas z nawiązką.

[U.T.]