• Klasa 2e - wygrani uczniowie w konkursach międzyszkolnych

• 26.04.2023 23:14
      • Wygrana uczniów z klasy 2e w konkursach międzyszkolnych: „Wykonaj ilustrację do wybranego wiersza o tematyce wiosennej” oraz „Napisz wiersz o wiośnie”  organizowanych przez Miejską Biblioteką Publiczną im. H. Sienkiewicza. Filia nr 2 "Czytanka"
        W ramach współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. H. Sienkiewicza. Filia nr 2 "Czytanka", uczniowie klasy 2e po raz kolejny brali udział w konkursie międzyszkolnym. Konkursy cieszył się ogromnym zainteresowaniem – przystąpili do nich uczniowie z pobliskich szkół w Pruszkowie. Wszystkie prace były piękne i fantastycznie wykonane!  Jury miało nie lada zadanie, aby wyłonić spośród prac te najpiękniejsze, ponieważ wszystkie były bardzo ciekawe, kolorowe, przyciągające uwagę.
        Ogromne gratulacje dla:
        Anastazji Banasiak - I i II miejsce