• 05.04.2022 20:43
      • 2 kwietnia na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Nie inaczej było w naszej szkole!
        1 kwietnia odbyła się lekcja otwarta w klasie 1a „Na niebiesko dla autyzmu” w której wzięli udział: Prezydent Miasta Pruszkowa Pan Paweł Makuch wraz z zastępcą Panem Konradem Sipierą, a także nauczyciele pruszkowskich szkół. Ponadto tego dnia w naszej szkole funkcjonowała NIEBIESKA KAWIARENKA - w której dzięki zaangażowaniu rodziców klas integracyjnych pojawiły się przekąski i desery z akcentem niebieskim. Tego dnia wszystkie klasy na godzinie wychowawczej rozmawiały na temat świadomości autyzmu.
        Na dwóch długich przerwach samorząd uczniowski zorganizował zabawy integracyjne.
        W ramach obchodów tego święta odbył się konkurs plastyczny „Pomaluj mój świat na niebiesko”- wyniki już wkrótce.
        Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego dnia w naszej szkole! [M.J.], [M.N.]