Rekrutacja do klas pierwszych

• Rekrutacja do klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 3 im. Miry Zimińskiej -Sygietyńskiej w Pruszkowie

• Proces rekrutacji odbywa się poza systemem rekrutacji elektronicznej.

Termin składania dokumentacji:

dzieci zamieszkałe w rejonie – zgłoszenie dziecka do klasy I  od 1 do 15 marca 2022 r. (ZGŁOSZENIE)

- dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły – wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków – od 16 do 30 marca 2022 r. (WNIOSEK)

Dokumenty można pobrać powyżej lub w sekretariacie szkoły.

Rodzice, którzy chcą, by ich dziecko było uczniem klasy integracyjnej, proszeni są o dołączenie do składanych dokumentów podania.

08.04.2022 r. do publicznej wiadomości zostanie podana przez Komisję Rekrutacyjną lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klas I w SP 3 na rok szkolny 2022/23.

Do 11 kwietnia do godz. 15 rodzice kandydatów w postaci pisemnego oświadczenia potwierdzą wolę przyjęcia do SP 3.

12 kwietnia 2022 r. do publicznej wiadomości zostanie podana przez Komisję Rekrutacyjną lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych w SP 3 do klas pierwszych na rok szkolny 2022/23.