• Klasa 2e - Jesienne szaleństwa

• 30.11.2021 22:25
          • Klasa 2e świetnie się bawiła wykonując ZIELNIKI, w których zamieściliśmy: sosnę, świerk czy jodłę. Jesienią zbieraliśmy kasztany i liście oraz szyszki z których wykonaliśmy prace plastyczne. Pokonaliśmy tor przeszkód wykonany z jesiennych darów :) Wykonaliśmy jesienne lampiony.
            [I.Ł.]
          • Klasa 2a - Andrzejki – tradycje wróżb

• 30.11.2021 22:20
          • Andrzejki to stary ludowy zwyczaj. Miały one dać odpowiedź na długo oczekiwane pytania.

W poniedziałek, 29 listopada, uczniowie klasy 2A poznawali wybrane wróżby andrzejkowe poprzez wysłuchanie opowiadania pt. „Andrzejkowe szaleństwo” czytanego przez nauczyciela. Obejrzeli także film edukacyjny związany z tematem oraz wykonali pracę plastyczną.

[A.M.]

• Klasa 1e - projekt Artystyczno-Taneczny

• 29.11.2021 13:37
          • Przed nami kolejna przygoda taneczna. Uczniowie kl.1e biorą udział w tanecznym projekcie międzyszkolnym organizowanym na terenie Pruszkowa pod patronatem Prezydenta Miasta Pruszków. Cały czas, dzielnie na lekcjach wychowania fizycznego dzieci pracowały nad doskonaleniem umiejętności gimnastyczno-tanecznych.
            Tym razem tańczymy Poloneza.
            Zapraszamy do Oglądania.
            [P.Ch.]
          • Szkolne pyszności w SP3

• 29.11.2021 13:28
          • Wspólnie jedzone obiady w szkole uczą dzieci regularnego jedzenia i  odpowiednich nawyków żywieniowych. To właśnie my - dorośli powinniśmy pokazywać, jak mądrze się odżywiać. Obiad, to główny i najbardziej treściwy z posiłków, składa się przeważnie z dwóch dań: zupy i drugiego dania. Obiad każdemu dziecku, powinien dostarczyć energii, a także wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Systematycznie na stronie szkoły będzie się pojawiać fotorelacja z naszej stołówki szkolnej. Dziękujemy wszystkim dbającym o posiłki szkolne dla dzieci w naszej szkole za zaangażowanie.
            Zapraszamy Państwa do galerii naszych Szkolnych Pyszności! smiley
            [P.Ch.]
          • Klasa 2a - Magiczny świat pszczół

• 26.11.2021 23:51
          • Klasa 2A wzięła udział w powiatowym konkursie plastycznym „Magiczny świat pszczół” zorganizowanym przez Fundację „Wieświejak”. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy na temat znaczenia i roli owadów zapylających w środowisku naturalnym oraz zwrócenie uwagi na zagrożenia ekologiczne wynikające z ciągle malejącej liczby pasiek oraz postępującej degradacji środowiska. Uczniowie wykazali się kreatywnością i zaangażowaniem. Brawa należą się wszystkim!

[A.M.]