• 03.02.2023 09:37
          • Karnawał to czas pełen wrażeń, muzyki i kolorów nie tylko dla dorosłych. Również wśród dzieci jest bardzo lubianą i wyczekiwaną atrakcją. Dostarcza im wielu wrażeń i przeżyć. Nie inaczej było 26 stycznia ponieważ na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-3. Uczniowie przebrani były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. W czasie zabawy na sali było bardzo kolorowo. Wszyscy bawili się bardzo wesoło, a uśmiech nie schodził z twarzy dzieci. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały aulę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
            Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów a Radzie Rodzoców za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. [M.N.]
          • Klasa 2a - Warsztaty garncarskie

• 02.02.2023 19:01
          • W styczniu klasa 2A wzięła udział w warsztatach garncarskich w Muzeum Starożytnego Hutnictwa w Pruszkowie. Dzieci poznały różne techniki wykonywania naczyń. Samodzielnie zrobiły naczynia z gliny. Ugniatały i wałkowały glinę, sklejały i wygładzały wałeczki. Po powrocie do szkoły uczniowie pomalowali swoje prace farbami i zabrali do domu. [M.N] [M.R]
          • Klasa 1c i 3c - Musical „Kosmos”

• 30.01.2023 14:32
          • Klasa 1c i 3c miała przyjemność obejrzeć 27.01.2023 r. musical „Kosmos”. Była to niepowtarzalna opowieść Wszechświata, zachwycających gwiazd, planet, księżyców, o jego sile niewyjaśnionej, doskonałej, która daje życie nieskończone. Musical przedstawiał problemy współczesnego świata, bazując na kluczowych wartościach oraz ich ulotności, a wszystko w kosmicznej scenerii. Pokazywał jak bardzo w życiu potrzebna jest miłość, przyjaźń, radość i nadzieja. Spektakl wzbogaciły ręcznie malowane horyzonty oraz oryginalna scenografia. Bogactwo akrobacji i tańca zadziwiło uczniów, a skłaniające do refleksji dialogi i muzyka, wzruszyły oraz dodały energii.
            [M.P.], [A.K.]
          • Klasa 1b, 1c na koncercie muzycznym

• 30.01.2023 14:16
          • W dniu 24.01 odbył się koncert muzyczny, w którym w roli głownej wystąpiła trąbka. Tematem koncertu był "Karnawał z trąbką". Uczniwie klas 1b i 1c byli nie tylko widzami, ale również czynnymi uczestnikami. [A.F.], [B.Ż.], [M.P.]