• 1.

        Chojnacka Paulina

        ed. wczesnoszkolna

        1e

        poniedziałek

        15:30-16:20

        2.

        Czuba Ewa

        muzyka, technika

        8b

        środa

        16:20-17.05

        3.

        Drobek Małgorzata

        ed. wczesnoszkolna/przyroda

        1c

        czwartek

        15:25-16:10

        4.

        Dziedzic Sandra

        jęz. angielski

        4d

        czwartek

        14:40-15:25

        5.

        Eksanow Patrycja

        wspomaganie

        -

        środa

        14:40-15:25

        6.

        Frączek Anna

        ed. wczesnoszkolna

        0a

        wtorek

        12:00-13:00

        7.

        Gortatowicz Paulina

        ed. wczesnoszkolna

        2b

        poniedziałek

        14:30-15:15

        8.

        Jagiełło Monika

        wspomaganie

        -

        poniedziałek

        14:30-15:15

        9.

        Jakobielska Katarzyna

        historia

        7d

        poniedziałek

        14:40-15:25

        10.

        Jankowska Edyta

        geografia/wos

        -

        poniedziałek

        14:40-15:25

        11.

        Janus Angelika

        wspomaganie

        -

        piątek

        15:35-16:20

        12.

        Jaśtal Monika

        historia

        -

        poniedziałek

        15:00-16:00

        13.

        Kepal Joanna

        ed. wczesnoszkolna

        2c

        poniedziałek

        12:00-13:00

        14.

        Kołodziejczyk-Wincewicz Katarzyna

        jęz. angielski

        8a

        wtorek

        8:00:8:45

        15.

        Kowalska Sylwia

        wspomaganie

        5a

        poniedziałek

        15:35-16:20

        16.

        Kucharczyk Aneta

        wspomaganie

        -

        piątek

        8:55-9:40

        17.

        Kulesza Katarzyna

        wspomaganie

        -

        wtorek

        12:00-13:00

        18.

        Łempicka Iwona

        ed. wczesnoszkolna

        2e

        czwartek

        11:50-12:35

        19.

        Matuszewski Marcin

        wf

        -

        poniedziałek

        8:55-9:40

        20.

        Mazurek Magdalena

        chemia/informatyka

        -

        piątek

        8:00-8:45

        21.

        Mioduszewska Agnieszka

        ed. wczesnoszkolna

        2a

        środa

        15:35-16:20

        22.

        Nadstawny Maciej

        ed. wczesnoszkolna

        1a

        środa

        10:45-11:30

        23.

        Nykiel Małgorzata

        język polski

        -

        poniedziałek

        14:35-15:20

        24.

        Olejniczak Małgorzata

        ed. wczesnoszkolna

        -

        wtorek

        15:30-16:15

        25.

        Opiatowska Agnieszka

        wspomaganie

        -

        poniedziałek

        12:35-13:20

        26.

        Paczkowska Ewelina

        fizyka/matematyka

        5b

        poniedziałek

        13:45-14:30

        27.

        Pajdosz Anna

        przyroda/biologia

        7b

        poniedziałek

        14:40-15:25

        28.

        Pajor Anna

        ed. wczesnoszkolna

        3b

        czwartek

        12:50-13:35

        29.

        Pakuła Grażyna

        ed. wczesnoszkolna

        3a

        piątek

        8:55-9:40

        30.

        Pakuła Krzysztofa

        informatyka/wf

        -

        czwartek

        10:40-11:40

        31.

        Pełszyńska Alicja

        religia

        -

        czwartek

        14:40-15:25

        32.

        Perski Rafał

        /wf

        -

        środa

        15:00-16:00

        33.

        Piechowska

        ed. wczesnoszkolna

        3d

        środa

        8:00-8:45

        34.

        Pietrzak Agnieszka

        ed. wczesnoszkolna

        3e

        poniedziałek

        10.00-11.00

        35.

        Piotrzkowicz Anna

        plastyka/ wychowawca świeticy

        4c

        czwartek

        14:40-15:25

        36.

        Podgórna-Pawlak Małgorzata

        ed. wczesnoszkolna

        1b

        środa

        11:40-12:25

        37.

        Podlaska Zenona

        matematyka

        -

        poniedziałek

        13:45-14:30

        38.

        Pruszkowska Iwona

        wf/wdż

        -

        czwartek

        15:35-16:20

        39.

        Pruszkowski Przemysław

        wf

        -

        poniedziałek

        8:00-8:45

        40.

        Ratajczyk Monika

        ed. wczesnoszkolna

        2d

        wtorek

        15:30-16:15

        41.

        Rau Olga

        matematyka

        6a

        środa

        13:40-14:25

        42.

        Rżewska-Bort Wioletta

        jęz. rosyjski

        -

        czwartek

        13:45-14:30

        43.

        Shnoda Maja

        wspomaganie

        -

        piątek

        8:55-9:40

        44.

        Siniarska Magdalena

        jęz. angielski

        4b

        czwartek

        13:45-14:30

        45.

        Szczygielski Waldemar

        matematyka/informatyka

        -

        poniedziałek

        13:45-14:30

        46.

        Szumilas Małgorzata

        jęz. angielski

        8c

        poniedziałek

        13:45-14:30

        47.

        Śliwińska Klaudia

        ed. wczesnoszkolna

        3c

        czwartek

        15:30-16:15

        48.

        Śmidowska Irena

        matematyka

        7a

        czwartek

        14:40-15:25

        49.

        Świerad-Michalak Milena

        logopeda

        -

        poniedziałek

        15:30-16:15

        50.

        Teresiak Urszula

        jęz. polski

        -

        czwartek

        14:40-15:25

        51.

        Trojanowski Mariusz

        wf

        -

        poniedziałek

        11:50-12:35

        52.

        Tyszko Grażyna

        wspomaganie

        -

        czwartek

        8:00:8:45

        53.

        Włostowska Jolanta

        ed. wczesnoszkolna/edb

        1d

        poniedziałek

        14:00-15:00

        54.

        Wojtkowiak-Ślepecka Ilona

        język polski

        4a

        wtorek

        14:40-15:25

        55.

        Wójcik Józef

        religia

        -

        wtorek

        13:45-14:30

        56.

        Wróbel Agnieszka

        język polski

        5c

        wtorek

        14:45-15:30

        57.

        Zbrowska Bogusława

        matematyka/informatyka

        7c

        środa

        14:45-15:30

        58.

        Zakrzewski Janusz

        wspomaganie

        -

        środa

        16.30-17:30

         

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej w Pruszkowie
      • sp3@miasto.pruszkow.pl
      • 22 728 08 83
      • al. Wojska Polskiego 34 05-800 Pruszków
  • Galeria zdjęć

      brak danych