• Aktualności biblioteczne

• Biblioteka szkolna w roku 2023/2024

zaprasza Czytelników od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 16.00

• Rozstrzygnięcie konkursu Mój rękopis dla pani Wisławy.

• 14.04.2023 11:51
          • Konkurs Mój rękopis dla pani Wisłąwy rozstrzygnięty!
          • W czwartek 13 kwietnia komisja, czyli my- bibliotekarki, wybrała prace, które otrzymają nagrody i wyróżnienia w konkursie "Mój rękopis dla pani Wisławy". Wybór był trudny, bo wpłynęło bardzo dużo pięknych prac. Nasi uczniowie to prawdziwi artyści i artystki, oryginalni, wrażliwi i pomysłowi. Zatem, dokonanie wyboru nie było łatwe, ale udało się. Oto nasze laureatki i laureaci:

Miejsce 1 Ala Różańska z klasy 2b

Miejsce 2 Marysia Rolka z klasy 3d

Miejsce 3 Krysia Ivantsova z klasy 5b.

Gratulujemy!

Wyróżnienia w konkursie przyznałyśmy Natalii Ratajczyk z klasy 6b, Oskarowi Prochackiemu z klasy 2b i Gabrysi Kozieł z klasy 4a.

Brawo!

Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie konkursem. Zaangażowanie, talent i wyobraźnię wszystkich uczestniczek i uczestników konkursu postanowiłyśmy nagrodzić drobnymi upominkami.

Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w holu szkoły. Nagrodzone i wyróżnione rękopisy zostaną oprawione i ozdobią ściany naszej biblioteki. Galerię prac będzie można też oglądać na naszym profilu na Instagramie bibliotekasp3wpruszkowie.

Nagrody rozdamy we wtorek 25 kwietnia o godzinie 11:50. W tym dniu posłuchamy też piosenek polskich artystów, którzy zaśpiewali wiersze naszej Noblistki.

Gratulujemy jeszcze raz i zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach.

Pamiętajcie też, żeby odwiedzać naszą bibliotekę, książki czekają na Was :)