• Aktualności biblioteczne

• bibliotekasp3wpruszkowie nasz profil na Ig

• 18.09.2022 16:17
          • bibliotekasp3wpruszkowie
            Profil Biblioteki Szkoły nr 3 w Pruszkowie na Instagramie.
          • Witajcie! Od tego roku nasza biblioteka ma swój profil na Instagramie. Czyż to nie jest wspaniała wiadomość? ;) Na naszym ig będziemuy umieszczać recenzje książek, które polecamy z zasobów biblioteki szkolnej. Będą informacje o ciekawych wydarzeniach w naszym mieście i w Warszawie. Będą linki do fajnych stron dlaczytelników małych i dużych. Zaprezentujemy też sylwetki autorów piszących dla dzieci i młodzieży. Będą konkursy i wyzwania. Będzie też okazja do podzielenia się swoimi loiterackimi odkryciami i sympatiami. Będziemy zachęcać, zachęcać i jeszcze raz zachęcać do czytania,bo, jak powiedział Umberto Eco - "kto czyta, żyje podwójnie". I to żyje ciekawiej i mądrzej. O! A teraz wskakujcie na nasz profil! Czekamy na Was!

bibliotekasp3wpruszkowie