• Aktualności biblioteczne

• Biblioteka szkolna w roku 2023/2024

zaprasza Czytelników od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 16.00

• "Czytanka" z wizytą w naszej szkole.

• 03.12.2021 00:41
          • We wtorek piątego października 2021 r. odwiedziły nas w szkole panie bibliotekarki z zaprzyjaźnionej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży „Czytanka”. Przyniosły ze sobą wiele pięknych książek, nowości, do przeczytania których zachęcały uczennice i uczniów z klas 1-3. Dzieci bardzo chętnie sięgały po książki, przeglądały, czytały fragmenty publikacji i oglądały ilustracje. Panie opowiedziały też o swojej pracy, zapraszając małych czytelników do odwiedzin w „Czytance”, która jest tuż za rogiem naszej szkoły. Na koniec zachęcały gorąco do udziału w licznych konkursach organizowanych przez swoją bibliotekę. Bardzo cieszą nas takie wizyty dlatego chętnie jeszcze ugościmy w szkolnych progach panie bibliotekarki i książki z „Czytanki” w przyszłości.
          • Przedstawiamy poniżej małą fotorelację z tego spotkania.